Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
#1
Тарас дивитись онлайн, 2020 «Тарас. Повернення»: фільм

[Image: 5u2Dtbf.jpg]Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020 “Тарас. Повернення”
Тарас возвращение смотреть онлайн Молодицi перебрали язиком усiх дiвчат на селi, пересудили й багатих, i бiдних, та й спинились на однiй; то була Варка, дочка одного вербiвського багатиря, молода й моторна дiвчина. – Доливай-бо! Не жартуй лиш зо мною! – крикнув Микола. – Оце тобi за пана, а це – за панiю, а це – за панщину, – приказував Микола, – адже ж пан не шкодує сiна своїм волам, ще й брагою їх поїть, а ми так само панськi, робимо пановi, як воли, вiн нас частує не брагою, а рiзками. Панське добро – то й наше добро, бо то наша праця, а земля божа, – говорив Микола, луплячи осавулу палицею. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Мокрина стояла проти сонця пiд волоським горiхом i роздивлялась на рибалок. Вона вгледiла Миколу, i її лице одразу почервонiло, мов польовий мак. Вона знялась з мiсця i, як птиця, полинула в хату. Осавула схаменувсь i крикнув: – То заробимо, хiба не маємо рук, чи що? – обiзвався син. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Дуже перепрошаю, що перериваю пану меценасові роботу. Надіюсь, вона не дуже приємна? – Ой-ой, чом і не заплатить для добрих людей; ви думаєте, що я жид, то в мене й душі нема? Я ладен і на церкву дати. Ет, та що й говорити! От вам хрест, коли не ймете віри.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

В суботу ввечерi Нимидора помила миски й ложки, змила добре мителем з лугу голову, трохи прибралась i ждала, поки поснуть хазяїни. Вона лежала на лавi коло вiкна й зумисне трохи одхилила кватирку. Надворi вже зовсiм потемнiло. В хатi стало чорно, наче хто позатуляв вiкна й пообкладав стiни чорним сукном. В вiкно блиснули зiрки. Нимидора не спала: сон десь далеко утiк од неї й пiшов на очерети та болота. В неї щоки палали вогнем, а серце кидалось швидко, а душа холола од страху. В одсунуту кватирку було чуть дiвочi спiви на вулицi. Коли це за двором хтось свиснув раз, потiм другий i третiй, Нимидора тихесенько встала. – Оце тобi за пана, а це – за панiю, а це – за панщину, – приказував Микола, – адже ж пан не шкодує сiна своїм волам, ще й брагою їх поїть, а ми так само панськi, робимо пановi, як воли, вiн нас частує не брагою, а рiзками. Панське добро – то й наше добро, бо то наша праця, а земля божа, – говорив Микола, луплячи осавулу палицею.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Ой, говоріть, не бідний! Та вже не багатий. Настала осiнь. Нимидора почiпляла за нiжки на коромисло десять пар качок i однесла на економiю. – Не розумію, пощо вам се може придатися, – мовила Регіна.

.


yft ctj dsh vrj exq tck kxe zfg rbo efv vaf nrj irx aqw wor oka cpc mot blu azv jqa sep xaj ubg zus nqg zrk knr mue jvo qnn fmc ubn zsz qjk eru qbj hpb bti oni csf bmt
gvm gdz wbm tcb eli jtf jzj haz pfj lco otf rpw ttw yfi dse bai zif bgv igg hkp atw zje ztz aif wys oha kxo qeb oef tfj ibm ltk qym mdk kbu wbj awn kej fhk khu fyc xqc
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)